Софія Абрамова: біографія та корисні факти

Абрамова Софія Олександрівна – блогер, художник, мультиплікатор-початківець, відома особистість в іграх Roblox та Minecraft.

Повне ім’я: Абрамова Софія Олександрівна

Дата народження: 22.10.2012 (10 років)

Місце народження: Харків, Україна

Знак зодіака: Терези

Хобі: Малювання, комп’ютерні ігри, карате

Батько: Олександр Сергійович, 06.06.1989 р.н.

Мати: Ніна Владиславівна, 10.05.1994 р.н.

Брати/сестри: Одна дитина у родині

Я вважаю, що сенс життя – не чекати поки закінчиться дощ, а танцювати під ним!

Соня народилася в м. Харків 22 жовтня у 2012 році. Вона майже сама навчилася писати, читати, рахувати до 10. Потім в 6 років батьки відправили Софію в садочок. Вона з радістю ходила туди упродовж року.

Коли дівчинці виповнилося 7 років, вона як раз почала вже ходити до школи. Навчальний заклад додав корисної інформації до її світлого розуму, тому вона швидко опанувала шкільні предмети. На жаль, наступні два роки світ дізнався про пандемію, тож, більшість часу Соня вчилася онлайн.

Я красотка!!!!

Кожне літо дівчинка їздила на море. Вона була в Кирилівці (Запоріжжя) та Затоці (Одеса). Знайомилася зі світом, отримувала цікаві емоції та запам’ятовувала гарні моменти життя. Наприклад те, що кожен день народження проходив неймовірно яскраво.

Вона також займала перші місця на карате, до секції якого почала ходити з восьми років.

Перший раз Софійка з мамою та тіткою побувала в Яремче на Різдво 2021 року. Вдруге вони приїхали через півроку – восени 2021 і прожили в маленькому гірському містечку 4 місяці. Після того повернулися додому в Харків, щоб відствяткувати Новий рік.

Перше місце!

Втретє Соня опинилася в Яремче вже надовго – навесні 2022 року, коли була вимушена виїхати з рідного міста через війну. Але вона не стала жалітися: згадала про старих друзів, швидко знайшла нових, пішла до школи. Також вона продовжила ходити на заняття карате та нарешті стала ученицею омріяної Школи Мистецтв.

В Яремче у горах)

Софія обожнює малювати, грає в комп’ютерні ігри краще за деяких дорослих, кожен день опановує нові програми для розробки мультиків та інших цікавостей. Зараз активно веде канал на Ютубі.

Ця дівчинка не вгамовується не на мить, тому бачить себе успішною та відомою. Вона дійсно дуже класна, тому зможе все, і навіть дещо більше. 😉