Коли приходять вихідні (а інколи й в будні), ми починаємо шукати щось цікавеньке, що можна подивитися. Пропонуємо обрати фільми з нашого ТОПу, які більше вам відгукнуться. Деякі з них підійдуть для веселого проведення часу, деякі – для суму. Але точно усі вони залишать після себе дійсно цінні розуміння.

10 місце. Завжди кажи ТАК

Скажи ТАК своєму життю

Скоріш за все, ви колись бачили цю комедію з Джимом Кері у головній ролі. Тож, тепер настав час або передивитися, або навіть побачити вперше. Окрім легкого гумору, романтичних моментів та приємної атмосфери, ви станете свідком неймовірної трансформації.

Разом з головним героєм ви зрозумієте справжню цінність життя, спробуєте на смак цікаві ризики, виринете з океану побуту, щоб ковтнути свіжого щастя.

Обов’язково подивіться цей фільм, якщо зараз перебуваєте у депресії чи в іншому негативному стані. Слідкуйте за кожною хвилиною того, що відбувається на екрані, а також того, що в ці моменти відбувається всередині вас.

9 місце. Таллі

Ти пуста…

Це кіно зрозуміє лише жінка. Воно про важкість материнства, нерозуміння справжнього Я, про біль, з яким колись стикається майже кожна. Доволі складний фільм з елементами веселих кадрів, тому дивитися легко.

Він розповідає також про захисні механізми психики. Дуже цікаво та явно демонструє, як вони починають працювати, та що стається під час терапії (бо самостійно з ними майже неможливо впоратися).

Гарний фільм для тих, хто шукає підтримки, кому не вистачає сил триматися. Або ж для тих, хто бажає подивитися за реакціями мозку “зсередини” особистості.

8 місце. Заплати іншому

Що ти можеш дати світу?

Попереджаємо – це єдиний настільки сумний фільм, який є в ТОПі. На протязі майже двох годин ви будете бачити лише погане: насильство, біль, розпач, залежності та багато інших неприємних речей. Але вже майже на останніх хвилинах ви все зрозумієте. Зрозумієте, що світ не настільки мерзенний, і що навіть маленька подія здатна змінити його на краще.

“Заплати іншому” – це реалістична драма, яка змусить вас плакати. Але з точки зору психології вона дійсно корисна. Після перегляду хочется обійняти рідних, зробити гарну справу, стати корисним. Через призму страждань та вчинок головного героя ми опановуємо емоцію вдячності. Можливо, ви навіть захочете стати одним із тих, хто платить наперед.

7 місце. Диявол носить Prada

Як бути, коли робота важливіша за життя?

Цей фільм дуже легкий та приємний. Якщо дивитися його поверхнево, навіть смішний та милий. Насправді він є правдивою ілюстрацією деяких ролей, які ми беремо на себе по життю. Наприклад, головна “погана” героїня – жінка, яка поставила роботу на перше місце. Подивіться кіно, і дізнаєтеся, до чого це привело.

Рекомендуємо переглянути цю кінострічку всім, для кого бізнес та кар’єра стають сенсом життя. А також тим, хто хоче побачити, що відбувається за лаштунками успіху. Як ми вже знаємо з попереднього фільму, за все треба платити, часто навіть наперед. Що думаєте про це?

6 місце. Траса 66

Тільки після перегляду статті побачили, що в ній є цифра 666 (саме на цьому фільмі). Бачите, як цікаво побуваний Всесвіт… 😉

Увесь цей фільм – суцільна алегорія на життя. Воно може бути веселим, романтичним, сумним, страшним, добрим. Може проходити в залежності від речовин, від справи, якою живеш, від роботи, що впливає на кожен твій крок. Воно може приносити страждання чи щастя. Що ж це: вдача або вибір?..

Колись ця кінострічка змінила все подальше життя авторки проєкту “Хто Я”. Тому вона займає почесне 6 місце. Але її сенси настільки глибокі, що сподобаються та стануть зрозумілі не кожному – через те й не віддали перші позиції.

Подивіться, смакуючи кожен кадр. А потім поверніться та залишіть коментар. Про що саме для вас це кіно?

5 місце. Прихована краса

Усе на світі взаємопов’язано. Кохання, час, смерть – ці три речі єднають все.

Доволі філософський фільм про абстрактні речі, які неначе постають перед нами у вигляді живих істот. Цікава, одночасно весела та сумна кінострічка про життя як воно є: з ворогами, друзями, несправедливістю, коханням, болем. Вона розповідає про рідне, знайоме кожному. Може, тому настільки яскраво відгукується у серці.

Колоритні головні герої, крутий сюжет, несподівана кінцівка, хепі енд з сумним присмаком – це все та навіть більше очікують вас під час перегляду. У будь-якому разі ви візьмете з цього фільму щось для себе, не залишитися байдужими та порадите його іншим. Бо тільки так може бути, коли знімається гідний шедевр.

4 місце. Дика

Якщо сили тебе покидають, то йти продовжуй всупереч

“Дика” – це кінострічка про виживання. В першу чергу про те, як вижити зсередини себе, а потім – як вижити в складних умовах ззовні. Фільм оснований на реальних подіях, головна героїня є реальною людиною, яка втратила маму та ледве не загубила власне життя. Але вона знайшла дорогу через лабіринт жаху, приготований долею.

Вирішення її проблем полягало в тому, щоб зрозуміти власне Я. І вона обрала свій шлях – піти самостійно через справжню пустелю, через важку подорож, у якій знайшла те, що шукала. Приклад настільки ризиковий, що ми можемо тільки дивуватися. Але він спрацював.

Якщо ви втратили когось, кого любили (навіть себе), проведіть час за переглядом. Це кіно змусить вас подивитися у власну душу.

3 місце. Подорож Гектора в пошуках щастя

Хто з нас пам’ятає той момент з дитинства, коли ми відчували безмежне щастя?

Відкриває трійку лідерів просто неймовірний, мотиваційний фільм! Він про психолога, який вирішив в якості експерименту відправитися у подорож світом з одним питанням: “Що таке щастя?”.

Стрічка наче складається з декількох частин: веселої комедії, романтичної драми, страшного трилеру. І з кожним поворотом подій змінюється головний герой, а з ним – ми.

Неможливо передати відчуття, які будуть з вами упродовж усього перегляду. Це потрібно прожити. Дивно, але фільм зовсім не складний, його можна подивитися на одному диханні.

Ми вважаємо, що його варто побачити кожній людині будь-якої статі та віку, щоб раз і назавжди зрозуміти – щастя є, ми завжди носимо його з собою.

2 місце. Їж, молися, кохай

Життя – це вічний пошук

“Їж, молись, кохай” – ще один жіночий фільм. Його зрозуміє тільки жінка, бо він детально передає саме жіночу психологію, почуття, дії, притаманні дівчатам. Чоловіки, певно, почнуть шукати логіку та намовляти на кіно, що воно нудне. Насправді, воно розкішне, якщо дивитися його з широко розплющеним серцем.

Воно про пошук себе, про те, що не потрібно зупинятися там, де не твоя зупинка. Про розуміння своїх потреб, надійно захованих під чужими думками. Про все те, на що може піти лише щаслива людина.

Наполегливо рекомендуємо цей фільм кожній, хто зараз перебуває в пригніченому стані. Гарантуємо терапевтичний ефект!

1 місце. Дивовижне життя Волтера Мітті

Не мрій, а дій вже зараз!

На першому місці не кіно, а шедевр кінематографу. Це підручник по справжньому життю, яке значно відрізняється від звичного існування. Посібник для людей, яким потрібен той самий “стусан”, щоб вони почали діяти. Якщо всі інші фільми нагадують теорію, то цей – 100% практика у гарній, веселій, зрозумілій обкладинці.

Ми не повіримо, якщо після перегляду ви просто підете далі по справах. Як мінімум у вашій голові з’являться корисні думки. Як максимум – план дій. Тому, будь ласка, поверніться потім та напишіть у коментарях, чи були ми праві. Нам дуже важливо та цікаво!

Додаткові “плюшки”

Існує ще безліч крутих фільмів, які залишають після себе неймовірний присмак. Наприклад, “Бійцівський клуб”, “В погоні за щастям”, “Я – початок (2014)”, “Великий Гетсбі” тощо. Вони б теж попали в наш ТОП, якби ми не вирішили назвати його ТОП 10. 🙂

Тому продовжуйте вдосконалювати себе, шукайте розумне кіно та вчиться розуміти власне Я через призму художніх творів.

Якщо ж вам знадобиться професійна допомога, долучайтеся до нашого Хабу Трансформації “Оновлена Я” чи ХТО Я. Це групова арт-терапія з психологічним ухилом, яка допомогає зрозуміти, хто ви є насправді. Хто живе під стереотипами, нав’язаними установками, дитячими травмами та багато чим іншим.

Хочете до нас?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.