Про нас

Любов:

Психологія давно вже заполонила уми та серця людей, і я не стала винятком. Я пірнула в неї з головою. Для початку щоб навести лад у своїх думках, познайомитися з собою, подружитися. А потім це стало неможливим зберігати у собі і захотілося поділитися зі світом.  

Ніна:

Зустріч із Любою подарувала мені неймовірне усвідомлення. Вона допомогла мені перечитати книгу свого життя. З кожною зустріччю я почувала себе краще. Переживала повний спектр емоцій: від агресії до радості, від кохання до тотального розчарування. Виплакала море сліз. Немов прожила кілька життів.

Наприкінці 2021 року Ніна та Любов вирішили запустити спільний проект КТО Я — групову психологічну арт-терапію. Використовувалися найкращі психологічні напрацювання останніх десятиліть, найефективніші завдання на розуміння себе.

Любов ділилася інструментами, які отримувала на черговому курсі підвищення кваліфікації. Ніна застосувала свої знання слів та харизму, щоб керувати процесами всередині групи.

Результати з’явилися вже в перші дні. Дівчатка почали виявлятися, висловлюватись, отримувати підтримку. Вони захоплювалися завданнями і тим, на що розплющили очі. Наприкінці першого потоку їх було не впізнати, надто вже яскравою виявилася трансформація. Можливо, через динамічність.

Звичайно, терапія не допомагає повноцінно за тиждень чи місяць. Потрібні роки, щоб пізнати себе повністю. Але за місяць ми зробили величезний крок, і кожна учасниця відчула щось, що важко описати словами. Це варто відчути.

Запрошуємо Вас приєднатися до нас. Простір КТО Я – це новий рівень психологічної допомоги, після якого ви точно станете найкращою версією себе. Заповнюйте анкету, і ми з вами оперативно зв’яжемося! 🙂