FAQ (ПТВ)

Де це відбуватиметься?

Ми працюємо у двох чатах Телеграма. Перший із завданнями. Другий – загальна група, де багато балакаємо.

Що я повинна робити?

Щодня виконувати завдання та надавати звіти. А ще висловлюватися щоразу, коли хочеться. Про все на світі.

А якщо я не хочу говорити про особисте на всю групу?

Можна виконувати завдання та не надавати звіти. Просто дізнаватися їх розшифровку. Або писати кураторам у особисті повідомлення.

Чому так дорого?

Всі ми різні, і комусь ціна може здатися дорогою. У розділі вартості ми навели приклади і конкретно розібрали, чому ціна саме така.

Чому так дешево?

Нам просто подобається робити те, що робимо. Подобається допомагати, шукати доступні методи психотерапії для кожного. Але будь-яка праця має оплачуватись.

Чи є гарантії?

Ні. Все, що ти робиш, ти робиш для себе. Ми даємо ефективні інструменти, які роками створювалися психологами та проходили дослідження. Вони дають 100% результат, адже вже просто не вийде залишатися тією, яка була. З’явиться дуже багато усвідомлення.

Але кожна людина індивідуальна. Ми не знаємо, як глибоко ти будеш опрацьовувати завдання, з якою інтенсивністю та мотивацією. І все ж таки ми проживаємо з кожної її травми і, як мінімум, разом знаходимо відповіді на запитання. А далі все залежить від твоїх внутрішніх демонів.

Що далі?

Після 22 днів ми запропонуємо тобі окремий чат без завдань. На ньому ми продовжимо роботу з підсвідомим.

Ти не повинна купувати ніякий наступний курс або той самий чат. Якщо вирішиш, що 22 дні вистачило, просто продовжиш жити. Але вже свідомо.

Варіанти подальших подій залежать лише від тебе.

Як завжди.