Існують круті програми (більшість з них навіть безкоштовні!), завдяки яким можна кардинально змінити життя на краще. Знадобиться лише телефон та ваше бажання. Тож, тримайте!

Tusk

Tusk: трекер завдань і звичок дозволяє планувати щоденні завдання. Гуморний інтерфейс із забавними тваринами, можливість додати звички та перевірити сфери життя – приємні переваги.

21 Days Habit Challenges

21 Days Habit Challenges– додаток для тих, кому потрібен щоденний контроль. Просто ставите ціль і впроваджуєте її в життя. Можна ділитися з іншими людьми своїми здобутками, відповідати на питання дня, поливати мудрі дерева.

Duolingo

Duolingo – ефективна програма для вивчення іноземних мов. Теоретичні знання разом із практичними завданнями підійдуть навіть новачкам. Постійне повторення змусить кожного вивчити будь-яку мову хоча б на розмовному рівні.

Програма схуднення для жінок

Програма схуднення для жінок – це оптимально підібрані тренування вдома. Якщо давно хотіли почати займатися фітнесом, не проґавте можливість. Смартфон чудово замінює лояльного тренера.

Технології здатні зробити життя краще

Meditopia

Meditopia – додаток з цінними афірмаціями, медитаціями та вправами, що допомагають змінити мислення. Неймовірно гарна та практична річ, яка точно не залишить вас байдужою.

Трекер бюджету – фінанси

Додаток “Трекер бюджету – фінанси” підкаже, куди витрачаються гроші. Зручна система підрахунку фінансів. Інтерфейс простий та функціональний, підходить для всієї родини.

Книжкове життя

Книжкове життя – програма з величезною базою безкоштовних книг. Можна завантажувати та читати твори офлайн. Якщо ж вам важлива виключно українська мова – завантажте додаток Pork. У ньому книжки лише українською мовою.

StoryLight Мейкер

StoryLight чудово підходить для особистого або професійного Інстаграм акаунту. Дозволяє створити експертний профіль з красивими актуальними сторізами та публікаціями.

Всіма цими програми можна користуватися безкоштовно або за невелику плату, яка залежить від вашого регіону.

А якими корисними додатками найчастіше користуєтеся ви? Звісно, крім банківських. Розповідайте в коментарях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.